poniedziałek, 23 czerwca 2014

"Fastrygi" - Mela Koteluk

„Czarodziejka z fastrygami”

Dzisiejsza notka będzie miała zdecydowanie inny charakter. Krótka, treściwa i ... poświęcona muzyce. Wszak nie samym czytaniem człowiek żyje! Gorąco pragnę polecić jedną z najlepszych polskich artystek młodego pokolenia. Właśnie dzisiaj pojawił się jej singiel, który będzie promował ukazującą się po wakacjach płytę. Brzmi fenomenalnie zarówno na żywo, jak i w wersji radiowej. O kim mowa? Tadadada.... Napięcie narasta! Nie przedłużajmy już niepewności.
Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy mam przyjemność przedstawić Melę Koteluk i jej „Fastrygi”! Piosenka Dnia radiowej Trójki, która zaczaruje każdego. Magia w czystej postaci!


Gorąco polecam!
Paweł

8 komentarzy:

 1. Nie każda piosenki Meli Koteluk mi się podoba, ale mam do niej pełen szacunek i życzę jej jak najlepiej. Jest oryginalna i niekonwencjonalna. Mam nadzieję, że wybije się jeszcze bardziej i przyćmi piosenkarki typu Lisowska i Farna..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych artystek. Być może dlatego, że później zaczęła, po dłuższych przygotowaniach. Najważniejsze, że eksperymentuje, cały czas szuka. Widać to zestawiając "Spadochron" i udział "Świętym Chaosie", że o mniejszych projektach już nie wspomnę:)

   Usuń
 2. Niektóre kawałki tej artystki trafiają w mój gust. To niezwykle oryginalna postać na naszej scenie muzycznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie ma swój styl, z którym nie boi się eksperymentować. Każdy ma swój gust:) Jej klasa to to, że z różnymi piosenkami trafia do innych osób:)

   Usuń
 3. Melę znam i szanuję. Zgadzam się, że jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Mam nadzieję, że nową płytą zachwyci jeszcze bardziej!

   Usuń
 4. Ja za Melą nie przepadam. Nie pasuje mi coś w jej głosie, ale nie wiem co. Myślałam, że przekonam się jak usłyszę ją na żywo, jednak nic z tego. Nie mój gust po prosu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym polega piękno muzyki, że każdy znajdzie coś dla siebie:) Co do Meli, to możesz spróbować z nową płytą, która będzie utrzyma w trochę innej tematyce. Najprawdopodobniej ukaże się już na jesieni.

   Usuń

Nie wstydź się, podziel się opinią! :)